במוסיקון אנו מלמדים נגינה בקרן יער. השיעורים הם על בסיס שבועי, והמשתתף מזכה את הוריו בשנה הראשונה  ב25% הנחה בשכר הלימוד. המוסיקון משאיל לתלמיד את הכלי לשנה ללא תשלום נוסף- תמורת צ'ק ערבון.

הקרן נחשבת לכלי קשה במשפחת כלי הנשיפה ממתכת, ולכן מומלץ להתחיל ללמוד בה רק לאחר מבחן התאמה, ורק כאשר ריאות הילד/ה מפותחות מספיק. 

 

במוסיקון ישנה תזמורת בין דורית, ותזמורת מכינה, כך שהתלמיד משלב מאוד בסיסי בלימוד שלו יכול להצטרף להרכב, להינות מהקניית המיומנויות של נגינה בתזמורת.

 

קרן יער (או קרן צרפתית או בפשטות: קרן) היא כלי נשיפהממתכת (בדרך כלל פליז). היא מסוגלת להפיק צלילים רועמים ודרמטיים (תרועות) לצד צלילים שקטים ונוגעים ללב. מנעדהשל קרן היער הוא השני בגובהו במשפחת כלי הנשיפה ממתכת, לאחר החצוצרה ולפני הטרומבון. צלילי הקרן נכתבים בּמפתח סול, אך לעתים צליליה הנמוכים נכתבים בּמפתח פה.

תולדות קרן היער מתחילות עוד בתקופה הפרהיסטורית; אנשי התקופה נהגו להשתמש בקרניים של בעלי חיים ליצירת צלילים רמים שנשמעו מרחוק, קרן דומה משמשת את היהודים כשופר.

הקרן בנויה כצינור ארוך, שקצהו האחד דק, ובקצהו השני הוא מתרחב מאוד, ומשמש כמגברלצליל הבוקע ממנו. בצליליה הגבוהים במיוחד של הקרן (יותר מסול גבוה כתוב), לנגני הקרן קשה לדייק בצלילה מכיוון שהם תלויים בלחץ השפתיים, שנעשה למאוד קרוב בצלילים הגבוהים.